SFR03EZPJ391
MFR.Part #
SFR03EZPJ391
JLCPCB Part #
C7076149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS