SFR03EZPJ363
MFR.Part #
SFR03EZPJ363
JLCPCB Part #
C5910926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS