SFR03EZPJ362
MFR.Part #
SFR03EZPJ362
JLCPCB Part #
C6216828
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS