SFR03EZPJ331
MFR.Part #
SFR03EZPJ331
JLCPCB Part #
C3919194
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS