SFR03EZPJ304
MFR.Part #
SFR03EZPJ304
JLCPCB Part #
C7076147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS