SFR03EZPJ270
MFR.Part #
SFR03EZPJ270
JLCPCB Part #
C5910918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS