SFR03EZPJ243
MFR.Part #
SFR03EZPJ243
JLCPCB Part #
C7076143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS