SFR03EZPJ205
MFR.Part #
SFR03EZPJ205
JLCPCB Part #
C7076139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS