SFR03EZPJ151
MFR.Part #
SFR03EZPJ151
JLCPCB Part #
C7358602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS