SFR03EZPJ134
MFR.Part #
SFR03EZPJ134
JLCPCB Part #
C6480188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS