SFR03EZPJ122
MFR.Part #
SFR03EZPJ122
JLCPCB Part #
C7076135
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS