SFR03EZPJ120
MFR.Part #
SFR03EZPJ120
JLCPCB Part #
C5886887
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS