SFR03EZPJ101
MFR.Part #
SFR03EZPJ101
JLCPCB Part #
C6480184
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS