SFR03EZPF4990
MFR.Part #
SFR03EZPF4990
JLCPCB Part #
C6216807
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS