SFR03EZPF3922
MFR.Part #
SFR03EZPF3922
JLCPCB Part #
C5886877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS