SFR03EZPF3320
MFR.Part #
SFR03EZPF3320
JLCPCB Part #
C5749599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS