SFR03EZPF2322
MFR.Part #
SFR03EZPF2322
JLCPCB Part #
C6294718
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS