SFR03EZPF20R0
MFR.Part #
SFR03EZPF20R0
JLCPCB Part #
C4262490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS