SFR03EZPF1804
MFR.Part #
SFR03EZPF1804
JLCPCB Part #
C7310567
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS