SFR03EZPF1801
MFR.Part #
SFR03EZPF1801
JLCPCB Part #
C6216797
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS