SFR03EZPF1202
MFR.Part #
SFR03EZPF1202
JLCPCB Part #
C6480169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS