SFR03EZPF1152
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR03EZPF1152
JLCPCB Part #
C7358577
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS