SFR03EZPF1000
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR03EZPF1000
JLCPCB Part #
C2091145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS