SFR01MZPJ514
MFR.Part #
SFR01MZPJ514
JLCPCB Part #
C5910885
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS