SFR01MZPJ473
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR01MZPJ473
JLCPCB Part #
C4057677
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS