SFR01MZPJ471
MFR.Part #
SFR01MZPJ471
JLCPCB Part #
C4323490
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS