SFR01MZPJ430
MFR.Part #
SFR01MZPJ430
JLCPCB Part #
C4174713
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS