SFR01MZPJ274
MFR.Part #
SFR01MZPJ274
JLCPCB Part #
C6480162
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS