SFR01MZPJ272
MFR.Part #
SFR01MZPJ272
JLCPCB Part #
C7076107
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS