SFR01MZPJ150
MFR.Part #
SFR01MZPJ150
JLCPCB Part #
C472877
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS