SFR01MZPJ111
MFR.Part #
SFR01MZPJ111
JLCPCB Part #
C5886854
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS