SFR01MZPF3901
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR01MZPF3901
JLCPCB Part #
C4235914
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS