SFR01MZPF3831
MFR.Part #
SFR01MZPF3831
JLCPCB Part #
C4225053
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS