SFR01MZPF3600
MFR.Part #
SFR01MZPF3600
JLCPCB Part #
C6216772
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS