SFR01MZPF3162
MFR.Part #
SFR01MZPF3162
JLCPCB Part #
C4291530
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS