SFR01MZPF1783
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR01MZPF1783
JLCPCB Part #
C4343214
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS