SFR01MZPF1600
MFR.Part #
SFR01MZPF1600
JLCPCB Part #
C5749571
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS