SFR01MZPF1401
MFR.Part #
SFR01MZPF1401
JLCPCB Part #
C6294704
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS