SFR01MZPF1001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR01MZPF1001
JLCPCB Part #
C472862
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS