SDR10EZPJ243
MFR.Part #
SDR10EZPJ243
JLCPCB Part #
C20110076
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS