SDR10EZPF49R9
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF49R9
JLCPCB Part #
C5746838
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS