SDR10EZPF2401
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF2401
JLCPCB Part #
C7075363
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS