SDR03EZPJ911
MFR.Part #
SDR03EZPJ911
JLCPCB Part #
C20109457
Description
-55℃~+155℃ 300mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS