SDR03EZPJ6R8
MFR.Part #
SDR03EZPJ6R8
JLCPCB Part #
C4273522
Description
-55℃~+155℃ 300mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS