SDR03EZPJ683
MFR.Part #
SDR03EZPJ683
JLCPCB Part #
C2092528
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS