SDR03EZPJ681
MFR.Part #
SDR03EZPJ681
JLCPCB Part #
C20109456
Description
-55℃~+155℃ 300mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS