SDR03EZPJ621
MFR.Part #
SDR03EZPJ621
JLCPCB Part #
C2091936
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS