SDR03EZPJ515
MFR.Part #
SDR03EZPJ515
JLCPCB Part #
C20109455
Description
-55℃~+155℃ 300mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS