SDR03EZPJ512
MFR.Part #
SDR03EZPJ512
JLCPCB Part #
C2091793
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS