SDR03EZPJ473
MFR.Part #
SDR03EZPJ473
JLCPCB Part #
C2091904
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS